• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматичні вимикачі в асортименті, вимикачі деференційного струму в асортименті, контактори корпусні в асортименті, пристрої захисного відключення в асортименті

Мова-українська

Торги не відбулися

47 874.00 UAH з ПДВ
Номер: c04aaa5fc3ce4d249918e7eefeb110d0
Внутрішній номер закупівлі: 29599904
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-012573-a   
Замовник: Львівський державний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Заяць Наталія Андріївна 380322954774 vztpm@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 47 874.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 17:35 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 17:35 - 27.06.2026 19:00
Аукціон: 29.06.2026 12:08 - 29.06.2026 12:43
Період кваліфікації: 29.06.2026 12:43 - 08.07.2026 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴47 874.00 Автоматичні вимикачі в асортименті, вимикачі деференційного струму в асортименті, контактори корпусні в асортименті, пристрої захисного відключення в асортименті