-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ручні інструменти в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-004768-a
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Торги не відбулися
69 850.16
UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 11:34 - 24.06.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення технічних характеристки
Номер:
5176d834af924a6e81c8e2856eacdf2e
Дата опублікування:
19.06.2026 13:54
Опис:
Шановний замовник, просимо надати роз'яснення що до позиції №2 Вінчик для змушування Д50 на зображенні зовсім іньший товар і технічні характеристики такі як внуирішнє різблення під шпильку або спицю М8 і матеріаль поліпропілен не можуть відноситися до вінчика
Відповідь:
Доброго дня. Уся необхідна інформація міститься у Додатку №2 Тендерної Документації.
Дата відповіді:
22.06.2026 10:03