• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ручні інструменти в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя

Оголошено тендер

83 820.19 UAH
Номер: 4394513d873f416e9ed2f059697a2f75
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-004775-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 83 820.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ручні інструменти в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Примітки: відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 19.06.2026 11:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума83 820.19 UAH