-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля гранульоване активоване
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-003282-a
Торги відмінено
5 654 400.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 10:57 - 28.06.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо термінів поставки товару
Номер:
af8bc1d0cc634d11b15355b96df61cc8
Дата опублікування:
26.06.2026 16:11
Опис:
Шановний замовник! У Додатку 3 до тендерної документації зазначено строк постачання товару: до 30 календарних днів з дати підписання договору. Водночас у Додатку 4 (Проєкт договору) містяться такі положення:
п. 4.6. Термін поставки Товару: до 31.12.2026 року;
п. 4.7. Товар поставляється на підставі заявок Покупця до 30 календарних днів з моменту їх отримання Постачальником будь-яким способом (листом, факсом, електронною поштою, телефонним зв’язком тощо), але не пізніше кінцевого строку поставки товару.
З огляду на викладене, вбачається невідповідність між умовами тендерної документації та проєкту договору щодо строків постачання товару.
Оскільки заявка на постачання товару може бути надана як одразу після підписання договору, так і в будь-який момент протягом строку дії договору до 31.12.2026 року, просимо надати роз’яснення щодо коректного трактування строку поставки товару, а саме:
Чи має бути поставлений весь обсяг товару протягом 30 календарних днів з дати підписання договору?
Чи постачання здійснюється партіями на підставі заявок Замовника, при цьому строк поставки кожної партії становить до 30 календарних днів з моменту отримання відповідної заявки, але не пізніше 31.12.2026 року?
Відповідь:
Шановний Учасник. Товар поставляється на підставі заявок Покупця до 30 календарних днів з моменту їх отримання Постачальником будь-яким способом (листом, факсом, електронною поштою, телефонним зв’язком тощо), але не пізніше кінцевого строку поставки товару, тобто не пізніше ніж до 31.12.2026р., але в будь-якому випадку за заявками Покупця.
Дата відповіді:
30.06.2026 12:53
Відповідь надана
Не діючий стандарт ДСТУ EN 12915-1:2004,
Номер:
7ef14895771249c9b30de4f70dcf64c7
Дата опублікування:
25.06.2026 20:03
Опис:
Шановний замовнику,
У додатку 3 міститься вимога щодо надання:
Декларації відповідності товару вимогам ДСТУ EN 12915-1:2004, видану виробником товару та/або сертифікату відповідності товару, який пропонує учасник, вимогам ДСТУ EN 12915-1:2004. Але просимо звернути увагу що ДСТУ EN 12915-1:2004 втратив чинність 01.01.2024 року. На даний час діючим стандартом є ДСТУ EN 12915-1:2022. Просимо внести відповідні зміни і актуалізувати вимоги до нормативної документації.
Відповідь:
Шановний Учасник. Відповідні зміни внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.06.2026 15:11
Відповідь надана
Сфера ISO 9001
Номер:
73bd7058840940818cfcfeb31e1af1ec
Дата опублікування:
25.06.2026 19:31
Опис:
Шановний замовнику! У тексті Тендерної документації (а саме в Додатку 3) міститься вимога щодо надання “ISO 9001 виданого виробнику/виробникам деталей з’єднувальних, що пропонує Учасник”.
Проте предметом даної закупівлі є Активоване вугілля, яке не відноситься до з'єднувальних деталей. Очевидно, що дана вимога є технічною помилкою з інших закупівлель та не стосується предмета договору.
З метою приведення документації у відповідність до чинного законодавства та предмета закупівлі, просимо вилучити згадку про "деталі з'єднувальні"
Відповідь:
Шановний Учасник. Відповідні зміни внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.06.2026 15:11
Відповідь надана
Щодо сертифікату відповідності ДСТУ EN 12915-1:2004
Номер:
17c34588cd1f42e0979b6e82313b23db
Дата опублікування:
25.06.2026 14:44
Опис:
Шановний замовнику! Повідомляємо, що стандарт ДСТУ EN 12915-1:2004 на даний момент є недіючим.
Натомість чинним нормативним документом є ДСТУ EN 12915-1:2022 (EN 12915-1:2009, IDT).
У зв’язку з викладеним, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та замінити нечинний стандарт ДСТУ EN 12915-1:2004 на актуальний стандарт ДСТУ EN 12915-1:2022 (EN 12915-1:2009, IDT).
Відповідь:
Шановний Учасник. Відповідні зміни внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.06.2026 15:11
Відповідь надана
Щодо надання документів, які підтверджують відповідність ДСТУ EN 12915-1:2004 для товарів іноземного походження
Номер:
6114bc41239f45cdabbd4ed61eb39f57
Дата опублікування:
25.06.2026 14:31
Опис:
Шановний замовнику! Тендерною документацією передбачено надання Декларації відповідності або Сертифікату відповідності вимогам ДСТУ EN 12915-1:2004, виданих виробником або органом з оцінки відповідності.
Звертаємо вашу увагу, що заводи-виробники іноземного походження (що знаходяться за межами України) здійснюють виробництво та декларування продукції відповідно до міжнародних та європейських стандартів (зокрема, EN 12915-1 або аналогів), і не мають правових підстав видавати документи на відповідність внутрішнім національним стандартам України (ДСТУ).
З метою уникнення дискримінації учасників, що пропонують високоякісну імпортну продукцію, просимо уточнити або внести зміни до документації: чи буде чинною у складі пропозиції Декларація відповідності від іноземного виробника вимогам європейського стандарту EN 12915-1 (або його міжнародного аналога), чи замовник вимагає сертифікат відповідності ДСТУ EN 12915-1:2004, виданий саме українським акредитованим органом сертифікації?
Відповідь:
Шановний Учасник. Відповідні зміни внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.06.2026 15:11
Відповідь надана
Грануляція вугілля і термін подання пропозиції
Номер:
2dbf49d2a5864ce9bcfa350a567ec56b
Дата опублікування:
23.06.2026 16:06
Опис:
Шановні пані та панове,
1. Просимо підтвердити можливість участі в тендері активованого вугілля з гранулометричним складом 0,6–2,36 мм. Зазначена гранулометрія є широко застосовуваним та універсальним стандартом для процесів очищення води. Вона забезпечує оптимальне співвідношення між гідравлічними характеристиками фільтраційного шару, ефективністю адсорбції та експлуатаційною надійністю фільтраційних систем. Активоване вугілля з таким розміром гранул успішно використовується на численних об’єктах водопідготовки та водоочищення, забезпечуючи стабільні показники якості очищеної води. У зв’язку з вищезазначеним просимо розглянути можливість допуску активованого вугілля з гранулометрією 0,6–2,36 мм як такого, що повністю відповідає вимогам щодо ефективного очищення води.
2. Також просимо розглянути можливість продовження строку подання тендерних пропозицій до 01.07.2026 року.
Надання додаткового часу дозволить учасникам ретельно опрацювати технічні та комерційні аспекти пропозицій, отримати необхідні підтвердження від виробників і логістичних партнерів, а також підготувати найбільш конкурентоспроможні та якісні пропозиції в інтересах Замовника.
Заздалегідь дякуємо за розгляд нашого звернення та будемо вдячні за Вашу відповідь.
Відповідь:
Шановний Учасник, В Додатку 3 тендерної документації встановлений прийнятний для технологічного регламенту, діапазон розміру гранул. Пропозиції Учасників будуть розглядатися, які відповідають встановленому прийнятному діапазону.
Дата відповіді:
25.06.2026 14:05
Відповідь надана
Рік виготовлення товару
Номер:
68b63c84d4da4d299b24bda46eac0c01
Дата опублікування:
23.06.2026 14:57
Опис:
У технічних вимогах до товару зазначено, що рік виготовлення має бути 2024–2025р. Зважаючи на те, що постачання здійснюється у 2026 році, просимо уточнити, чи буде прийнятною пропозиція товару, виготовленого у 2026 році? Свіжіший термін виробництва гарантує максимальний термін придатності та збереження сорбційних властивостей матеріалу.
Відповідь:
Шановний Учасник, пропозиція Учасника з товаром, що виготовлений у 2026 році буде прийнято. Відповідні уточнення внесені в Додаток 3 тендерної документації.
Дата відповіді:
25.06.2026 14:05
Відповідь надана
Додаток 3
Номер:
fae4752289614ff3afe56acde25ee254
Дата опублікування:
23.06.2026 13:02
Опис:
Шановний замовнику! У Додатку 3 до тендерної документації "ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ" зазначено вимоги до товару "Активоване вугілля". Для точного підбору марки продукції та формування коректної цінової пропозиції, просимо уточнити: вугілля з якої саме сировини (основи) є прийнятним для вашого технологічного процесу — деревне, кокосове чи кам'яновугільне?
Відповідь:
Шановний Учасник! Активоване вугілля кам’яне, виходячи із встановлених технічних характеристик Додатку 3, зокрема, йодного індексу, показники якого відповідають лише вугіллю активованому кам’яному. Вдповідні уточнення внесені в Додаток 3 тенедерної документації.
Дата відповіді:
25.06.2026 14:05
Відповідь надана
що до пакування
Номер:
928dd21607b948c79d48b51b586d4a14
Дата опублікування:
19.06.2026 14:25
Опис:
У зв’язку з тим, що виробник може мати в наявності біг бегі з вугіллям різноі ваги, просимо Вас внести зміни в тендерну документацію щодо вимог к пакуванню, а саме вага біг бега 500 кг +/-20 %
Відповідь:
Шановний Учасник, Ваше звернення нами розглянуто та відповідні зміни внесені в тендерну документацію
Дата відповіді:
22.06.2026 14:58