-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля гранульоване активоване
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-003282-a
Торги відмінено
5 654 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
b07a056c27834621b9589cac545f6560
Внутрішній номер закупівлі:
29576406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-003282-a
Замовник:
Житомирводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344065
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Дейнекіна +380952834717 deinekina@vodokanal.zt.ua https://vodokanal.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 654 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 10:57 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 10:57 - 01.07.2026 10:00
Аукціон:
02.07.2026 11:46 - 02.07.2026 12:15
Період кваліфікації:
з 02.07.2026 12:15
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7563f599c0c946d28091392731197e33
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, у зв’язку з необхідністю коригування кількості предмета закупівлі та приведення у відповідність тендерної документації вимогам чинного законодавства.
Період оскарження:
08.07.2026 17:32 - 19.07.2026 00:00
Дата опублікування:
08.07.2026 17:32
Дата виконання:
19.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 654 400.00 Вугілля гранульоване активоване