-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень відділення променевої терапії а саме: спеціалізованих приміщень для проведення брахітерапії з встановленням ГТА Flexitron Ir 20CH в Комунальному некомерційному підприємстві Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний онкологічній центр» розташованого за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 31.
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-005406-a
Завершена
3 554 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 12:08 - 29.06.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо устаткування "Двері захисні"
Номер:
3b8b9fcea6c14e3593b516c8c9de17d3
Дата опублікування:
25.06.2026 14:18
Опис:
Доброго дня. Просимо уточнити або надати проєкту документацію до устаткування "Двері захисні комбіновані зсувні з електропривідом для процедурного приміщення", а саме стосовно товщини свинцю Pb=19,5мм?
Відповідь:
Доброго дня! Пунктом 260 Додатку 2 до тендерної документації "Технічне завдання" чітко вказано: Двері захисні комбіновані зсувні з
електропривідом для процедурного приміщення (дверне полотно1200 х2350мм, Pb=19,5мм). Проєктно-кошторисна документація буде надана Переможцю після підписання договору підряду.
Дата відповіді:
25.06.2026 14:30