• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт частини приміщень відділення променевої терапії а саме: спеціалізованих приміщень для проведення брахітерапії з встановленням ГТА Flexitron Ir 20CH в Комунальному некомерційному підприємстві Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний онкологічній центр» розташованого за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 31.

Завершена

3 554 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6b310410432f4e098a41373c3d8c7774
Внутрішній номер закупівлі: 29563909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-005406-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний центр»
Контактна особа: Олена Бойко +542700791 tendereconom2021@gmail.com https://onko.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 554 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 12:08 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 12:08 - 02.07.2026 09:00
Аукціон: 03.07.2026 12:25 - 03.07.2026 12:48
Період кваліфікації: 03.07.2026 12:48 - 08.07.2026 13:29
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 554 000.00 Капітальний ремонт частини приміщень відділення променевої терапії а саме: спеціалізованих приміщень для проведення брахітерапії з встановленням ГТА Flexitron Ir 20CH в Комунальному некомерційному підприємстві Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний онкологічній центр» розташованого за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 31.