-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для ремонту ПК
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-007285-a
Завершена
3 201 998.75
UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:38 - 19.06.2026 00:00
Відповідь надана
Внесення змін у Т.Д,
Номер:
cbf8422012af4cba866983d0a982a02c
Дата опублікування:
17.06.2026 14:01
Опис:
Шановна Уповноважена особа Замовника.
Уважно ознайомившись з вимогами тендерної документації просимо Вас внести зміни. У підпункті В пункту 2 Додатку 8 зазначено " Учасник в складі тендерної пропозиції на позиції 2-8 Технічної специфікації повинен надати Лист-авторизацію від виробника або його офіційного представника на території України, який підтверджує партнерські відносини між Учасником та виробником або його офіційним представником в Україні та виконання гарантійних зобов’язань в офіційних сервісних центрах. ...". У пункті 4.3. Додатку 3 вказано " Для підтвердження офіційного походження товару та уникнення контрафактної продукції надається авторизаційний лист від виробника товару або його офіційного представника із зазначенням адрес сервісних центрів. ..." Зазвичай виробники/офіційні дистриб'ютори надають авторизаційні листи встановленої форми де вказують, що гарантійні забов"язання несе виробник, а адреси офіційних сервісних центрів вказані у гарантійних талонах.
Виходячи з вищенаведеного просимо Вас викласти пункті 4.3. Додатку 3 у наступній редакції " Для підтвердження офіційного походження товару та уникнення контрафактної продукції надається авторизаційний лист від виробника товару або його офіційного представника."
Дякуємо за розуміння.
Відповідь:
Буде внесено зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
17.06.2026 16:37