-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для ремонту ПК
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-007285-a
Завершена
3 201 998.75
UAH з ПДВ
Номер:
97a516eca8f54083bf5e0e9d49e369c3
Внутрішній номер закупівлі:
29523369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-007285-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26200529
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нестерова Аліна Іванівна 0445234014 A.NESTEROVA@DIREKCY.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 201 998.75 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:38 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 13:38 - 22.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:01
Період кваліфікації:
22.06.2026 00:00 - 29.06.2026 10:33
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 201 998.75 Запасні частини для ремонту ПК