-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля кліматичного обладнання для реалізації плану розвитку дослідницької інфраструктури, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-005067-a
Завершена
334 398.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:51 - 18.06.2026 00:00
Відповідь надана
Умови монтажу
Номер:
9b56150d9cd64f15bf92116f6985adcb
Дата опублікування:
17.06.2026 12:41
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо Вас внести уточнення в тендерну документацію із роз'ясненням умов монтажу обладнання, що є предметом закупівлі, а саме: просимо вказати довжину фреонопроводів, умови монтажу, поверх, наявність вікон, решіток на вікнах, чи потрібно залучати автовишку, яка передбачається система повітропроводів (якщо вони необхідні - тип, довжина, кількість), які умови системи живлення обладнання (довжина кабелю, необхідність автоматичних вимикачів і таке інше). Звертаємо Вашу увагу на те, що частиною першою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, при цьому без запитуваної інфорормації зацікавлені учасники не можуть порахувати вартість послуг зі встановлення обладнання.
Відповідь:
добрий день.
Дякуємо за зацікавленість до закупівлі.
ознайомитись з умовами монтажу Ви можете через службу замовника, контакти вказані в тендерній документації
З технічних питань щодо додатку № 3 до тендерної документації - Завідувач НДС Teл.: +38(097)576-14-80
e-mail: iluk@knu.ua
Дата відповіді:
18.06.2026 12:01