• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Оперативно-піротехнічні машини (ОПМ)

Торги не відбулися

356 347 694.19 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 18:21 - 17.06.2026 00:00
Відповідь надана

щодо перенесення термінів подачі тендерної документації

Номер: 66076f504c564a23a5f150eb6c1857b8
Дата опублікування: 11.06.2026 20:15
Опис: Шановний Замовнику! Просимо Вас перенести терміни подачі тедерної документації на 5 робочих днів, в зв'язку з тривалим отрманням необхідних довідок та оформленням банківської гарантії.
Відповідь: Доброго дня! Замовником внесені відповідні зміни
Дата відповіді: 12.06.2026 17:08
Відповідь надана

Щодо збільшення бюджету закупівлі

Номер: 003c7d0e94ed45529975e7049d0c4134
Дата опублікування: 11.06.2026 13:07
Опис: Шановний Замовник! Вказаний бюджет закупівлі є майже аналогічним до минулорічного бюджету, та не враховує рівня інфляції, змін у валютній складовій, рівня здороження сировини, комплектуючих та матеріалів. В минулому році валютний курс Євро складав 45-46 грн/за 1 Євро, на червень 2026 складає більше ніж 51 грн/1Євро, різниця складає до 10%. Вимоги закуплі не відповідають цін на ринку автомобілів даного сегменту. Згідно оголошених вами умов на закупівлю немає можливсі поставки таких автомобілів в існуючому бюджеті. Просимо вас розглянути можливість збільшити бюджету закупівлі до ринкового рівня. На ринку спеціалізованого транспорту наразі спостерігається стрімке зростання видатків, які неможливо було передбачити на етапі планування закупівлі, а саме: 1) значне коливання та ріст курсу іноземних валют (оскільки базові шасі та комплектуючі є імпортними), 2) подорожчання вартості палива та енергоносіїв – особливо в зимові періоди, що впливає на зростання загальновиробничих витрат; 3) планове інфляційне 2-3% на рік підвищення відпускних цін самими заводами-виробниками автомобільних шасі. 4) військові ризики пошкодження техніки та запасів матеріалів які потрібні для виконання замовлення, які знаходяться на виробництві. З метою недопущення зриву державної закупівлі через нерентабельність або фінансову неспроможність за заниженими цінами просимо Вас переглянути вартість за одиницю техніки в бік збільшення бюджету. Це дозволить залучити до торгів надійних вітчизняних виробників та забезпечити ДСНС України якісною технікою.
Відповідь: Доброго дня! Тендерна документація розроблена у відповідності до вимог чинного законодавства України у сфері публічних закупівель.
Дата відповіді: 12.06.2026 17:07
Відповідь надана

щодо ціни пропозиції

Номер: ab6f7f491ca043749faab2925d8be96c
Дата опублікування: 09.06.2026 15:02
Опис: Шановний Замовнику, Розглянувши тендерну документацію, вважаємо, що її умови мають регулюватися положеннями Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», а не Закону України від 17.07.2020 № 808-IX «Про оборонні закупівлі» та, відповідно, умови п. 32 підр. 2 розд. ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України при розрахунку ціни пропозиції не можуть бути застосовані. З огляду на вищевикладене, просимо роз'яснити: чи буде розглянута пропозиція за умови, якщо до ціни пропозиції буде доданий ПДВ та ціна пропозиції з врахуванням ПДВ перевищить заявлену в умовах тендеру?
Відповідь: Положення пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України регулюють питання оподаткування операцій з постачання окремих категорій товарів та не встановлюють обмежень щодо застосування податкової пільги залежно від виду закупівлі або закону, відповідно до якого така закупівля проводиться. Норма пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України передбачає звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання, зокрема, броньованих автомобілів, що класифікуються за визначеними кодами УКТ ЗЕД. При цьому умовами застосування пільги є відповідність товару встановленим кодам УКТ ЗЕД, а не спосіб або процедура здійснення закупівлі. Крім того, дія пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України поширюється на операції з постачання товарів для суб'єктів сектору безпеки і оборони України, до яких належить Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Сама по собі обставина проведення закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» жодним чином не впливає на можливість застосування передбаченого Податковим кодексом звільнення від оподаткування ПДВ. У зв'язку з викладеним учасники повинні формувати ціну тендерної пропозиції відповідно до вимог тендерної документації.
Дата відповіді: 11.06.2026 17:43
Відповідь надана

additionally

Номер: 00e1e06a4f1d46f684c374862a237b75
Дата опублікування: 08.06.2026 18:58
Опис: Normally Chinese factory needs 4 working days for documents and a week in case of bid bond requirement. Bank guarantees are going through credit commission of the banks. No way to change this procedure. Please work realistically. No need in few days till closing if you have delivery of almost a year! Note that now is VERY HARD to place orders for Ukraine - practically nobody wants to deal with Ukraine, even with 100% prepayment. People lost confidence and not ready to take war risks. Don't lose the opportunity I told you. === Зазвичай китайській фабриці потрібно 4 робочих дні для документів та тиждень у разі вимоги тендерної гарантії. Банківські гарантії проходять через кредитну комісію банків. Цю процедуру неможливо змінити. Будь ласка, працюйте реалістично. Немає потреби чекати кілька днів до закриття, якщо у вас є поставка майже на рік! Зверніть увагу, що зараз ДУЖЕ ВАЖКО розміщувати замовлення для України - практично ніхто не хоче мати справу з Україною, навіть зі 100% передоплатою. Люди втратили впевненість і не готові йти на військові ризики. Не втрачайте можливість, про яку я вам казав.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за звернення
Дата відповіді: 11.06.2026 17:46
Відповідь надана

timing

Номер: 57357c029fd64f94ac33b8bb268cce63
Дата опублікування: 08.06.2026 18:32
Опис: We have special trucks manufacturer, who is able to perform this tender. But you again issued it for one week. That makes any normal consideration by normal factory is unrealistic. Please extend the closing date till 22.06.2026. If your terms are the same - result cannot be other. Your specifications are extremely complicated. Let factory work normal way without "horse racing with barriers". You know, that who is in a hurry, that always coming late. ==== У нас є виробник спеціальних вантажівок, який може виконати цей тендер. Але ви знову оголосили його на один тиждень. Це робить будь-який звичайний розгляд тендеру з боку звичайного заводу нереальним. Будь ласка, продовжте кінцевий термін до 22.06.2026. Якщо ваші умови ті ж самі - результат не може бути іншим. Ваші вимоги надзвичайно складні. Нехай завод працює нормально, без "кінських перегонів з бар'єрами". Знаєте, хто поспішає, той завжди запізнюється.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за звернення. Встановлені Замовником терміни не порушують вимог законодавства.
Дата відповіді: 11.06.2026 17:45