-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Оперативно-піротехнічні машини (ОПМ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-013288-a
Торги не відбулися
356 347 694.19
UAH без ПДВ
Номер:
f58703512dcb43fdb79b6663681194f0
Внутрішній номер закупівлі:
29471888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-013288-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
356 347 694.19 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 18:21 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 18:21 - 20.06.2026 09:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:05
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴104 808 145.35 Оперативно-піротехнічні машини (ОПМ)
- Лот №2 ₴104 808 145.35 Оперативно-піротехнічні машини (ОПМ)
- Лот №3 ₴104 808 145.35 Оперативно-піротехнічні машини (ОПМ)
- Лот №4 ₴41 923 258.14 Оперативно-піротехнічні машини (ОПМ)