-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові вхідні 2000*740 мм
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-012105-a
Завершена
13 007.66
UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 16:41 - 13.06.2026 00:00
Відповідь надана
стулка
Номер:
f9c6594e9e4647439da2ebbefc4e7d1a
Дата опублікування:
11.06.2026 07:53
Опис:
шановний замовник розглядаитимете лише з S стулкою чи з Т стулкою також внесіть зміни замість Профільна система: 6-камерна, S70 мм, створка S104 мм пропишіть Профільна система: 6-камерна, товщина не менше 70 мм, створка не менше 104 мм
Відповідь:
Добрий ранок. Замовник буде розглядати обидва варіанти виконання виробу — як зі S-стулкою, так і з Т-стулкою, за умови відповідності запропонованої продукції технічним вимогам тендерної документації. Також буде внесено зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
11.06.2026 09:32