-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові вхідні 2000*740 мм
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-012105-a
Завершена
13 007.66
UAH з ПДВ
Номер:
f553f8c5f2b14f29b40891f41722205b
Внутрішній номер закупівлі:
29470694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-012105-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 007.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 16:41 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 16:41 - 16.06.2026 09:00
Аукціон:
17.06.2026 13:40 - 17.06.2026 14:03
Період кваліфікації:
17.06.2026 14:03 - 18.06.2026 10:12
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 007.66 Двері металопластикові вхідні 2000*740 мм