-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання(активації) програмної продукції Microsoft
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-010720-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
364 472 019.36
UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 15:39 - 12.06.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо умов використання сервісів Microsoft Azure
Номер:
b4f64931373049b984c2001253cef442
Дата опублікування:
09.06.2026 19:06
Опис:
Шановний замовник!
Проектом договору не визначено умови використання сервісів Microsoft Azure у разі перевикористання, оплата та не відключення сервісів. Пропонуємо додати відповідний розділ до договору.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення. Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації та проєкту договору
Дата відповіді:
10.06.2026 13:31
Відповідь надана
Щодо Технічної документації
Номер:
ca7f5aefa3e24ec29f3030f035882a62
Дата опублікування:
09.06.2026 18:50
Опис:
Шановний замовник!
Просимо прибрати вимогу від виробника: «Виправлення дефектів чи інших помилок у програмному продукті (до 10 звернень за період)» в п.5 Розділу І Технічної документації до Договору. Підтримка Azure надається як сервіс консультацій та усунення інцидентів (troubleshooting) та не передбачає виконання доопрацювань або виправлення дефектів програмного продукту за зверненням клієнта. В рамках EA/EAS стандартно надається Basic Support, який не включає технічну підтримку інженерів Microsoft.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення. Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації та проєкту договору
Дата відповіді:
10.06.2026 13:31
Відповідь надана
Щодо Технічної документації
Номер:
152c6db2b0c842cdb21015454b65448a
Дата опублікування:
09.06.2026 18:48
Опис:
Шановний замовник!
Просимо прибрати вимогу від виробника: «Консультування щодо проблем з конфігурацією (до 10 звернень за період)» в п.5 Розділу І Технічної документації до Договору. В рамках угоди Microsoft Enterprise Agreement для Azure надається Basic Support та не передбачає фіксованих пакетів консультацій, щодо конфігурації або архітектури.
Згідно з офіційною документацією Microsoft Azure Support Plans Comparison | Microsoft Azure:
• базовий рівень підтримки (Basic), що входить до підписки, не включає технічні консультації інженерів;
• платні плани підтримки (зокрема Standard) передбачають необмежену кількість звернень, але надають лише загальні рекомендації (best-effort guidance), а не виділений консультаційний сервіс або лімітовані пакети консультацій.
Формулювання «Консультування щодо проблем з конфігурацією (до 10 звернень за період)» не відповідає стандартній моделі підтримки Microsoft Azure і може бути реалізоване лише в межах окремого сервісного договору (наприклад, з партнером або в рамках розширеної підтримки типу Unified).
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення. Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації та проєкту договору
Дата відповіді:
10.06.2026 13:31
Відповідь надана
Щодо поновлення дії наявної програми підтримки
Номер:
1fca692103394e709d3b581c324537e3
Дата опублікування:
09.06.2026 18:44
Опис:
Шановний замовнику!
Просимо прибрати в тендерному запиті вимогу постачання «Поновлення дії наявної програми підтримки», оскільки дані ліцензії відсутні в EAS, а в EA та SCE мають окремі артикули, які не співпадають з тими, які вказано в тендерній документації. Відповідно тендерного запиту планується постачання «Ліцензії з програмою підтримки (LSA = License with Software Assurance)».
1. Таблиця 1 до Тендерної документації;
2. Додаток 5 до Тендерної документації;
3. Таблиця 1 Технічної документації до Договору
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення. Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації та проєкту договору
Дата відповіді:
10.06.2026 13:31
Відповідь надана
Щодо постачання «постійні ліцензії»
Номер:
c286db587e7c4708b9481ed9b4f059df
Дата опублікування:
09.06.2026 18:40
Опис:
Шановний замовнику!
Просимо прибрати в тендерному запиті вимогу постачання «постійні ліцензії», оскільки по програмі EAS надається строкове право використання програмної продукції.
А саме, просимо замінити «постійні ліцензії» на (підписка на 12 місяців):
1.1. Таблиця 1 до Тендерної документації;
1.2. Додаток 5 до Тендерної документації;
1.3. Додаток 1 до Договору.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення. Замовником внесені відповідні зміни до тендерної документації та проєкту договору
Дата відповіді:
10.06.2026 13:31