-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання(активації) програмної продукції Microsoft
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-010720-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
364 472 019.36
UAH без ПДВ
Номер:
8dae2bd4e6964ef7a8f686ea3f8154c8
Внутрішній номер закупівлі:
29455524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-010720-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Овсієнко Дар′я 380935164364 Daria.Ovsiienko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
364 472 019.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 15:39 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 15:39 - 15.06.2026 12:00
Аукціон:
16.06.2026 13:12 - 16.06.2026 13:35
Період кваліфікації:
16.06.2026 13:35 - 17.06.2026 10:13
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴364 472 019.36 Послуги з постачання(активації) програмної продукції Microsoft