• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Одяг пожежного

Завершена

1 615 930.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 10:59 - 14.06.2026 00:00
Відповідь надана

Вимоги до балістичного тесту V50 (STANAG 2920)

Номер: f49549fd9ecf4928a3771a19f7e754c6
Дата опублікування: 09.06.2026 12:05
Опис: Шановний замовнику. В пункті 4 ( Додатку 1 до Тендерній документації ) в вимогах до маски Ви вказуєте: «Візор відповідає балістичній стійкості згідно (STANAG 2920)». Просимо вказати показники тесту V50 (STANAG 2920) які вами вимагаються. Стандарт STANAG 2920 не є єдиним стандартом, згідно якого проводяться балістичні тести, тому просимо в пункті 4 ( Додатку 1 до Тендерній документації ) в вимогах до маски вказати: «Візор відповідає балістичній стійкості згідно (STANAG 2920) або аналогічного стандарту з показниками V50 не нижче__________».
Відповідь: Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Ми його опрацюємо та за результатами опрацювання приймемо відповідне рішення.
Дата відповіді: 09.06.2026 16:12
Відповідь надана

Стосовно кількості точок кріплення наголовного гарнітуру до маски.

Номер: 786e0e8e3f184af49252a9119247eb30
Дата опублікування: 09.06.2026 11:40
Опис: Шановний замовнику. В пункті 4 ( Додатку 1 до Тендерній документації ) в вимогах до маски Ви вказуєте: «Оголів’я повинно регулюватися еластичними стрічками з 5-ти точковим кріпленням до маски». Стандарт ДСТУ EN 136 не висуває жодних вимог до кількості ременів наголовного гарнітуру та точок кріплення. (п. 7.11 ДСТУ EN136:2003 Наголовний гарнітур). При тому в п.п. 7.11.5 вказано: «Один раз відрегульований наголовний гарнітур маски 3-го класу повинен легко регулюватися користувачем або саморегулюватися. Такої вимоги легше досягти з наголовним гарнітуром з 6-ти точковим кріпленням до маски. Просимо Вас не обмежувати, вказаною в тендерній документації вимогою, інших потенційних учасників тендерної процедури та викласти даний пункт (стосовно наголовного гарнітуру) в такій редакції: «Оголів’я повинно регулюватися еластичними стрічками з 5-ти або 6-ти точковим кріпленням до маски»
Відповідь: Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Ми його опрацюємо та за результатами опрацювання приймемо відповідне рішення.
Дата відповіді: 09.06.2026 16:12
Відповідь надана

Відповідність фільтру вимогам ДСТУ EN 14387:2017 та ДСТУ EN 14387:2021 одночасно.

Номер: 1eb4308c8d96499e890b5d8b5ce4de0a
Дата опублікування: 08.06.2026 16:58
Опис: Шановний замовнику. Виходячи з тексту стандартів ДСТУ EN 14387:2017 (EN 14387:2004+А1:2008, IDT) та ДСТУ EN 14387:2021 (EN 14387:2021, IDT) (розділ 8 МАРКУВАННЯ ДСТУ EN 14387:2017 та розіл 7 МАРКУВАННЯ ДСТУ EN 14387:2021) продукція (Фільтри протигазові і фільтри скомбіновані) не можуть одночасно відповідати обом цім стандартам. Просимо в Додатку 1 до Тендерній документації (п.4) в вимогах до фільтру вказати: «Час захисту повинен забезпечувати мінімальний час захисної дії не менше ніж тип А2В2Е2К2 згідно ДСТУ EN 14387:2017 або ДСТУ EN 14387:2021» та «Повинний відповідати вимогам ДСТУ EN 14387:2017 (EN 14387:2004+А1:2008, IDT) або ДСТУ EN 14387:2021 (EN 14387:2021, IDT).
Відповідь: Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Ми його опрацюємо та за результатами опрацювання приймемо відповідне рішення.
Дата відповіді: 09.06.2026 10:11