-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Одяг пожежного
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-003549-a
Завершена
1 615 930.90
UAH без ПДВ
Номер:
0be4b76ddba2419f91bb17ddc9927049
Внутрішній номер закупівлі:
29448364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-003549-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 615 930.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 10:59 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 10:59 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 15:04
Період кваліфікації:
17.06.2026 00:00 - 30.06.2026 09:36
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 615 930.90 Одяг пожежного