-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-013021-a
Торги не відбулися
198 687.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 16:43 - 09.06.2026 00:00
Відповідь надана
Запит щодо уточнення тендерної документації закупівлі UA-2026-06-04-013021-a
Номер:
e21272fc1e274ad9b3cca561abba8ab9
Дата опублікування:
05.06.2026 10:04
Опис:
Шановний Замовнику! Ознайомившись із тендерною документацією та технічними вимогами до предмета закупівлі, просимо Вас надати додаткові роз’яснення для забезпечення точності розрахунку вартості тендерної пропозиції та якісного надання послуг. З метою коректного підбору запчастин, фільтрів та мастильних матеріалів, що підлягають заміні під час регламентного технічного обслуговування (ТО), просимо Вас надати каталожні номери розхідних матеріалів для обслуговування шасі та кранового обладнання. Надання цієї інформації дозволить учасникам уникнути помилок при ідентифікації необхідних комплектуючих для конкретних моделей Вашої спецтехніки та забезпечить подання найбільш конкурентоспроможних пропозицій. Дякуємо за співпрацю!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Надаємо орієновний перелік необхідних витратних матеріалів: 612600116065 фільтр повітряний комплект, 611600070119 фільтр масляний, 1001362236 фільтр паливний, 4120001086001 фільтр вологовідділювач, 1019802883 фільтр гідравлічний, 1010500000 фільтр гідравлічний, 611600080113 фільтр паливний тонкої очистки, PL420 фільтр паливний (без колби), олива моторна TDC Oil 15W40 API CL-4, SL, олива трансмісійна TDC Oil 80W90 API GL-5 (мости), охолоджуюча рідина антифриз-40 (Super G11), рідина гальмівна DOT4, олива трансмісійна Transol CLP220, мастило TDC OIL COMPLEX EP2
Дата відповіді:
05.06.2026 12:42