-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
Оголошено тендер
198 687.00
UAH
Номер:
ddeed530d7a84a57abf0a207b01ed365
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-04-015222-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 687.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.06.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума198 687.00 UAH