-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини та обладнання для морських буксирів
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-013972-a
Завершена
1 516 382.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 20:58 - 19.06.2026 00:00
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
ec95df2f467543be9fb713598b07e77d
Дата опублікування:
10.06.2026 10:35
Опис:
Прошу, надати інформацію щодо конкретного артикулу або повного коду замовлення для фільтра-регулятора Festo серії LFR. Формулювання («фільтрувальна редакционна станція LFR 1/4'NPT Mano 0-6 kg/cm² VA») - це загальний опис технічних характеристик, під який Festo підходить безліч різних модифікацій.
Відповідь:
Буде внесено відповідні уточнення до Тендерної документації
Дата відповіді:
12.06.2026 19:34
Відповідь надана
щодо каталожного номеру
Номер:
0461c83f18314d63960ec7af2492e4bf
Дата опублікування:
04.06.2026 22:16
Опис:
Шановний замовнику!
Прошу дати пояснення який з каталожних номерів для механічного ущільнення вам потрібен. Є варіант з діаметром 21 мм чи з діаметром 28мм. Прошу надати роз'яснення та вказати один з двох номерів (p/no.60939-0113 ASSY p/no. 61290-4563 ) у документації.
Відповідь:
Буде внесено уточнення до ТД
Дата відповіді:
06.06.2026 13:13
Відповідь надана
технічні характеристики
Номер:
f0f6f8bfe8ad441cb48c1624da94cf49
Дата опублікування:
04.06.2026 15:26
Опис:
Доброго дня! Для коректного прорахунку цін, прошу, надати інформацію хто є виробником таких товарів:
- Реле тиску MDR 3 для компресора повітря;
- Зворотній клапан для компресора повітря;
- Фільтрувальна редакційна станція LFR 1/4″NPT Mano 0-6 kg/cm² VA;
- Водяна помпа для дизель-генератора
- Насос охолодження забортною водою
Відповідь:
Добрий день.
- реле тиску MDR 3 для компресора повітря «ATLAS COPCO» France LT 3-15SE 90 2008р. serial № WCF 441446. WCF 441449- 2 од. Оригінальним виробником є німецька компанія Сondor Pressure Control GmbH;
- зворотній клапан для компресора повітря «ATLAS COPCO» France LT 3-15SE 90 2008р. serial № WCF 441446. WCF 441449 – 2од. Оригінальним виробником є шведський концерн Atlas Copco.
-- фільтрувальна редакційна станція LFR 1/4″NPT Mano 0-6 kg/cm² VA – од.3. Виробником даної фільтрувальної редукційної станції серії LFR є німецька компанія Festo
- водяна помпа для дизель-генератора: CUMMINS 6BT 5.9-D(M) 2007р. Serial №21619484, 21819486 -2од. Оригінальним виробником є корпорація Cummins Inc (США).
- - насос охолодження забортною водою «Standart» Model: SNL VH-65-250 2.Cad.No.9 Y. Duduilu Umraniye/ Istanbul 0.216 466 89 00 0.216.415 88 60 – од.1. Виготовляє відомий турецький виробник індустріального насосного обладнання, компанія Standart Pompa
(Standart Pompa ve Makina San. Tic. A. S.).
Дата відповіді:
06.06.2026 13:17
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
054998c017694d7ea2afd88d012e88e7
Дата опублікування:
04.06.2026 09:53
Опис:
Доброго дня! Прошу, надати інформацію щодо:
1. Назви буксиру
2. IMO номеру
3. Порту приписки
Дана інформація необхідна для коректного прорахунку вартості товару
Відповідь:
Добрий день.
Морський буксир Капітан Незавітін
IMO 8027145
Порт приписки: Чорноморськ
Морський буксир Станіслав Стребко
IMO 9515060
Порт приписки: Чорноморськ
Дата відповіді:
06.06.2026 13:12