-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини та обладнання для морських буксирів
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-013972-a
Завершена
1 516 382.00
UAH без ПДВ
Номер:
2ec2d82a625b4eb780fc30a2ad2278a1
Внутрішній номер закупівлі:
29415269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-013972-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125672
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Башлик Лідія Леонідівна 0487388575 L.BASHLYIK@IMTP.UA https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 516 382.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 20:58 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 20:58 - 22.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:27
Період кваліфікації:
22.06.2026 00:00 - 07.07.2026 13:37
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 516 382.00 Запчастини та обладнання для морських буксирів