• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабельні муфти з’єднувальні, кінцеві

Завершена

1 019 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 19:49 - 12.06.2026 00:00
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 2c0c04fe6de744f1971ec0209e501a48
Дата опублікування: 09.06.2026 16:03
Опис: Шановний замовнику, по позиціях 15, 22, 25 кабель буде броньований чи без броні?
Відповідь: Без броні
Дата відповіді: 11.06.2026 11:35
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: db96a10454d04d1abb6d0a831dea307c
Дата опублікування: 09.06.2026 15:32
Опис: Шановний замовнику, у додатку №3 тендерної документації в технічному описі позиції №15,22,25 ви вимагаєте наявність наконечников диаметром 4 мм. Нажаль такі наконечники виробництва російської федерації, тому прохання змінити ці наконечники на ККТ-(1-3) за такою схемою: К-сть. ККТ-1 ККТ-2 ККТ-3 Манжета 1 28/6-80мм 33/8-80мм 43.2/12.7-80мм Стрічка-герметик 1 50мм 50мм 50мм Стрічка-герметик 1 100мм 150мм 200мм 1. Обрізати кабель на необхідну довжину відповідно до вибраного місця приєднання. 2. Розвести жили кабелю. Зняти пакувальний папір зі стрічки-герметик меншого відрізка, згорнути в рулон та ввести максимально глибоко між жилами кабелю в корінці. 3. Звести жили кабелю якомога ближче один до одного. 4. Обмотати стрічку-герметик більшого відрізка із заходом на оболонку на 10мм та 25мм вгору по жилах. 5. Встановити термоусаджувальну манжету на оболонку кабелю, верхній край вирівняти по верхньому краю герметика. Усадіть трубку спочатку на оболонку, потім у напрямку кінця кабелю.
Відповідь: Замовником не погоджено внесення змін. Учасники мають можливість укомплектувати муфти, наприклад, наконечниками типу НШВИ АСКОУКРРЕМ або іншими аналогічними
Дата відповіді: 12.06.2026 11:19
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: d0e49906905f49c49b0e89aae9647c35
Дата опублікування: 05.06.2026 13:59
Опис: Шановний замовнику, просимо вказати під опресування необхідний який перетин гільзи 1,5 або 2,5?
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 08.06.2026 16:38
Відповідь надана

Уточнення тех характеристик

Номер: dd5c2783e91d4f27b1ca3b9c2db73c69
Дата опублікування: 04.06.2026 10:40
Опис: Шановний замовник, у додатку №3 тендерної документації в технічному описі позиції №15,16,17,19,22,23,25 ви вимагаєте наявність "ізолюючій рукавички", але технологічно для даних перетинів вона не використовується. На даний тип муфт та перетинів використовують стрічку герметик та поясну манжету. Просимо прибрати дану вимогу та внести відповідні зміни.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 05.06.2026 16:36
Відповідь надана

Уточнення тех характеристик

Номер: b3d90be16ddb43008e9e1e2c6fd9c42d
Дата опублікування: 04.06.2026 10:16
Опис: Шановний замовник, у додатку №3, а саме в технічному описі позицій №9,10,11,12 ви вказуєте "з гільзами з зрізними болтами", але муфти на ці перетини комплектуються виключно гільзами під опресування. Просимо вас внести відповідні зміни та прибрати дану вимогу.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 05.06.2026 16:36