-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабельні муфти з’єднувальні, кінцеві
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-013860-a
Завершена
1 019 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
a12219510d674aada0d384c043565a61
Внутрішній номер закупівлі:
29415156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-013860-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 019 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 19:49 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 19:49 - 15.06.2026 10:00
Аукціон:
16.06.2026 15:44 - 16.06.2026 16:07
Період кваліфікації:
16.06.2026 16:07 - 22.06.2026 19:36
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 019 740.00 Кабельні муфти з’єднувальні, кінцеві