-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплектуючі виготовлення дверей типу «Метро»
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-004334-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
11 143 800.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:33 - 07.06.2026 00:00
Відповідь надана
Зауваження до креслеників тендерної документації
Номер:
f732b3d41e544072a63a86414fbac02a
Дата опублікування:
04.06.2026 20:15
Опис:
Просимо врахувати Замовником наступні зауваження:
1. Допустити використання на всіх деталях покриття Хім.Окс.прм замість Ц6хр, Ц9хр або допустити відсутність гальванопокриття Ц6хр, Ц9хр в різьбових та класних отворах, бо при їх калібруванні покриття буде порушене.
2. В деталях 35ОМ.611.09.001 «Штир», 35ОМ.611.08.002 «Палець» допустити коригування сортаменту матеріалу на Ø5H9 ГОСТ 7417 Сталь 45, Сталь 65Г (замість Ø6-В ДСТУ 4738:2007 Сталь 45) зі зміною допусків.
3. В кресленику 35.ОМ.611.07.000СБ «Основа» некоректно вказані бази «А» та «Б».
4. В кресленику 35.ОМ.611.06.001 «Короб» допустити «виворіт кромок» після згинання з подальшим зачищенням поверхонь.
5. Допустити розширення допусків:
• дет. 35.ОМ.611.09.002 «Вісь» — по радіусу R10±0,09, по р-ру 8-0,09;
• дет. 35.ОМ.611.05.002 «Кришка» — по розмірам 8±0,09, 4±0,075, R10±0,09;
• дет. 35.ОМ.611.06.001 «Короб» — по розмірам 7±0,09, 6±0,075, 26±0,13, R1.
Витримування R1 для товщини металу h2 при згинанні технічно некоректно (радіус згину повинен складати не менше товщини металу). А також при виготовленні зі сталі 3 може привести до появи тріщин в місці згину.
• дет. 35.ОМ.611.08.001 «Шток» — по р-рам Ø12d9 (-0,050 / -0,093), Ø5H7 (+0,012);
• дет. 35.ОМ.611.07.000СК «Основа» — Ø12H9 (+0,043).
Витримування існуючих допусків на деталях 35.ОМ.611.08.001 «Шток» та 35.ОМ.611.07.000СК «Основа» при їх складанні може призвести до заїдання та непрацездатності замка (мінімальний зазор 0,05 мм).
Відповідь:
Доброго дня! Вивчивши подане звернення, повідомляємо наступне.
1. Стословно пункту 1:
В креслениках зазначені вимоги до покриття деталей - цинкування з подальшим хроматуванням, товщина покриття 6 мкм або 9 мкм. Вони є обов'язковими для забезпечення захисту, зносостійкості та коректного монтажу виробу, який в подальшому буде експлуатуватися в певних умовах.
Зміна визначеного способу нанесення або відсутність захисного покриття на виробах погіршить їх якісні характеристики.
2. Стосовно пункту 2:
Відповідно до примітки до п.1.2 технічної специфікації (Додаток 2 до тендерної документації), у випадку зазначення іншого матеріалу виготовлення (еквіваленту), ніж зазначений(і) Замовником, учасник повинен в основній таблиці технічної специфікації, наданої ним в складі тендерної пропозиції, навести, замість креслеників, зазначених Замовником, позначення іншого(их) відповідного(их) конструкторського(их) документа(ів) (кресленика(ів)), згідно з яким(и) виготовлюється товар.
У разі зазначення за відповідними позиціями підпункту 1.2 технічної специфікації, наданої учасником у складі тендерної пропозиції, інших матеріалів виготовлення товару ніж сталь марки 3, Ст3пс, 20, 45, надається порівняльна таблиця механічних властивостей та/або хімічного складу матеріалу, з якого виготовляється товар, згідно з встановленою формою.
3. Стосовно пункту 3:
Кресленик 35.ОМ.611.07.000СБ відсутній в тендерній документації.
4. Стосовно пункту 4:
В кресленику 35.ОМ.611.06.001 зазначено достатньо інформації, яка необхідна для виготовлення деталі, що в подальшому забезпечить надійне функціонування виробу.
5. Стосовно пункту 5:
Конструкторською документацією визначені похибки щодо виготовлення певних деталей.
Внесення змін до затвердженої конструкторської документації на підставі припущень учасника є недоцільним.
Дата відповіді:
05.06.2026 14:10