• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплектуючі виготовлення дверей типу «Метро»

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

11 143 800.00 UAH з ПДВ
Номер: f9a472c80c07415ea1f4f6a4a2db9bff
Внутрішній номер закупівлі: 29405678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-004334-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Висоцька Ольга Василівна 380442385809 O.Vysotska@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 143 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 11:33 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 11:33 - 10.06.2026 16:00
Аукціон: 11.06.2026 13:10 - 11.06.2026 13:51
Період кваліфікації: 11.06.2026 13:51 - 17.06.2026 09:32
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 143 800.00 Комплектуючі виготовлення дверей типу «Метро»