-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34140000-0: Великовантажні мототранспортні засоби (Лабораторія пересувна електротехнічна на базі Рено Мастер IV фургон або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-005385-a
Лабораторія пересувна електротехнічна на базі Рено Мастер IV фургон або еквівалент (для потреб Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго»); Кількість: 1 шт.
Торги не відбулися
4 955 484.45
UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 13:28 - 06.06.2026 00:00
Відповідь надана
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ технічних характеристик (вимога Додатку 3 ТД)
Номер:
2badd3f813c84262ac5fa7e854dc5d78
Дата опублікування:
02.06.2026 15:07
Опис:
Замовник вимагає у Додатку №3 до тендерної документації – Технічні Вимоги -п. 11 « - ДОВІДКУ В ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ з ПОРІВНЯЛЬНОЮ ТАБЛИЦЕЮ технічних характеристик Предмету закупівлі та електротехнічного обладнання відносно до замовленого Товару, характеристики яких повинні відповідати технічним характеристикам Покупця, вказаним в п.1.» поясніть, як можна опрацювати Технічні вимоги - п. 1 «Найменування, технічна специфікація, кількість товару: …», що складається з великої кількості розділів, таблиць тощо. Звергаємо увагу, що Замовник надав для опрацювання цю частину тендерної документації у форматі PDF, що не надає змоги при оформленні ДОВІЛЬНОЇ ФОРМИ падання внести у таблицю вимоги Замовника так як вони надані на майданчик, що може призвести до помилок. Просимо надати цю частину у форматі WORD.
А для більш якісного подання інформації, у ПОРІВНЯЛЬНІЙ ТАБЛИЦІ, просимо біль детальніше розписати, які саме параметри Замовник хоче бачити у цій таблиці. Надайте приблизний ЗРАЗОК Форми, (або розпишіть, що саме з п. 1 Додатку №3 до тендерної документації – Технічні Вимоги повинно входити до ПОРІВНЯЛЬНОЇ ТАБЛИЦІ ДОВІЛЬНОЇ ФОРМИ).
Відповідь:
Відповідно до вимог п.11 Додатку №3 до Тендерної документації необхідно надати «довідку в довільній формі з порівняльною таблицею технічних характеристик Предмету закупівлі та електротехнічного обладнання відносно до замовленого Товару, характеристики яких повинні відповідати технічним характеристикам Покупця, вказаним в п.1». Приблизна форма Порівняльної таблиці у форматі «word» додається. (Оприлюднена в електронній системі закупівель на сторінці тендеру у розділі «Документи» поряд з тендерною документацією).
Дата відповіді:
04.06.2026 15:29
Відповідь надана
Автотранспорт та його характеристики
Номер:
67cb90b803494e04983480b3848442e3
Дата опублікування:
02.06.2026 10:50
Опис:
Звертаємо увагу, що у автотранспорту «Рено Мастер IV фургон» не має повного приводу, що вимагається у Додатку №3 до тендерної документації - ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ- «Технічні характеристики транспортного засобу» - п.7 «Привід - 4х4 повний (4 Motion) або еквівалент). Просимо надати роз’яснення, що саме вам потрібно.
Відповідь:
В п. 1 Технічного завдання на закупівлю товарів вказано: «Лабораторія пересувна електротехнічна на базі Рено Мастер ІV фургон або еквівалент».
В п. 7 Технічних характеристик транспортного засобу вказано: «привід – 4х4, повний (4Motion) або еквівалент». Тому, в якості базового автомобіля можна запропонувати еквівалент повнопривідного 4х4 вантажного фургону цільнометалевого, який відповідає вказаним в п.1 технічним вимогам, технічним характеристикам, комплектації електротехнічним обладнанням, комплекту додаткового обладнання та матеріалів
Дата відповіді:
04.06.2026 14:32