-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34140000-0: Великовантажні мототранспортні засоби (Лабораторія пересувна електротехнічна на базі Рено Мастер IV фургон або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-005385-a
Лабораторія пересувна електротехнічна на базі Рено Мастер IV фургон або еквівалент (для потреб Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго»); Кількість: 1 шт.
Торги не відбулися
4 955 484.45
UAH без ПДВ
Номер:
5ede9f05163f4c698c3691ac2401e6d1
Внутрішній номер закупівлі:
29382028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-005385-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сябер Дмитро Миколайович 380443640874 dmitry.siaber@centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 955 484.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 13:28 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 13:28 - 09.06.2026 21:00
Аукціон:
10.06.2026 13:29 - 10.06.2026 13:52
Період кваліфікації:
10.06.2026 13:52 - 19.06.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 955 484.45 34140000-0: Великовантажні мототранспортні засоби (Лабораторія пересувна електротехнічна на базі Рено Мастер IV фургон або еквівалент)