-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель ВВГнг та КВВГ
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-012606-a
Завершена
88 210 512.50
UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 18:39 - 05.06.2026 00:00
Відповідь надана
ТОЛЕРАНС
Номер:
b139f37d07c84bfb892773ac395d1d23
Дата опублікування:
01.06.2026 11:03
Опис:
У зв'язку зі специфікою виробництва кабелю, а саме неможливістю виготовлення чіткого відрізку кабелю, який зазначений вимогами замовника, просимо розглянути можливість внесення змін до тендерної документації та зазначити відсоток толерансу, висклавши цю вимогу в наступній формі-"Толеранс поставки: при поставці допускається відхилення від вказаної кількості товару в бік зменшення в межах 5% із відповідною зміною загальної вартості по договору."
Відповідь:
У зв’язку з виробничою необхідністю не погоджуємо застосування толерансу. Довжина кабелю критична для монтажу (наприклад, щоб уникнути зайвих з'єднань, які заборонені проєктом або знижують надійність лінії)
Дата відповіді:
03.06.2026 10:14
Відповідь надана
Термін подачи
Номер:
b1d968db21cf4370ad86cadf6130e63a
Дата опублікування:
01.06.2026 10:16
Опис:
Шановний Замовник. У зв'язку з великим обсягом оформлення документів по локалізації кабелю, просимо продовжити термін подачі пропозиції до 12.06.
Відповідь:
Термін подачі пропозицій буде подовжено до 08.06.2026
Дата відповіді:
03.06.2026 10:13
Відповідь надана
Шановний замовник!
Номер:
a8a8af86d2a246b1adbc0104539807ce
Дата опублікування:
29.05.2026 10:42
Опис:
Просимо по позиції 23 ВВГнгд 4х240 змінити показник Номінальна робоча напруга:1000В(не 660) та продовжити терміни подачі до 10.06.2026
Відповідь:
замовником будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
01.06.2026 15:48