-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів)
Тендер Prozorro UA-2019-01-30-003882-b
Торги відмінено
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2019 16:21 - 05.03.2019 15:45
Звернень немає. Звернення не може бути заданим