-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів)
Тендер Prozorro UA-2019-01-30-003882-b
Торги відмінено
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Номер:
ac12be233de54932b8f0881b521d623c
Внутрішній номер закупівлі:
2935115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-30-003882-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25726293
-
Адреса:
49075, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Петрозаводська, 371а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Виктория Гавеля +380567613012,+380955291307,+380567613026 dnepr_dr2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 100.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2019 16:21 - 05.03.2019 15:45
Період прийому пропозицій:
30.01.2019 16:21 - 15.03.2019 15:45
Аукціон:
з 18.03.2019 11:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів)
Кількість
2640 метри кубічні
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019