-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-012714-a
Торги не відбулися
1 812 121.20
UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 16:25 - 08.06.2026 00:00
Відповідь надана
Договір
Номер:
8549a3b7963a4f3082c93b3ab3fa7614
Дата опублікування:
04.06.2026 12:51
Опис:
В проєкті договору є пункт 4 про гарантію. Ня якому етапі вона повинна оіормлятись?
Відповідь:
Шановний Учасник, відповідно до пункту 6.8 Розділу ІІІ Тендерної документації по процедурі Відкриті торги з особливостями на закупівлю за предметом Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ (нежитлові приміщення) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28 “Переможець надає забезпечення виконання договору у вигляді оригіналу безумовної та безвідкличної банківської гарантії не пізніше дати укладання договору про закупівлю.”.
Дата відповіді:
04.06.2026 16:26