• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28

Торги не відбулися

1 812 121.20 UAH з ПДВ
Номер: 4f8e6bf5a88e4490a1ae5bdc6c990adc
Внутрішній номер закупівлі: 29346097
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-012714-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лисенко Владислав Євгенійович 380342596580 1dprz.if@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 812 121.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 16:25 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 16:25 - 11.06.2026 00:00
Аукціон: з 11.06.2026 14:29
Період кваліфікації: 11.06.2026 00:00 - 16.06.2026 11:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 812 121.20 Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28