-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба харчова ПЕ (ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011150-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
810 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 15:58 - 27.05.2026 00:00
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
aa9f95cf8ef540a1af780c3830ed6ecc
Дата опублікування:
26.05.2026 12:43
Опис:
Добрий день!
Шановний замовнику, зорієнтуйте, будь ласка, по Додатку 3 п 2 Технічна специфікація
Потрібно подати і завірений Додаток 2, і окремо ще Технічну специфікацію, якщо учасником пропонується НЕ еквівалент?
Відповідь:
Добрий день,так.
Дата відповіді:
26.05.2026 15:17
Відповідь надана
Номеклатура: Труба харчова ПЕ 100 діам. 110 х 6,6/10 атм
Номер:
15e51892d37b40a2a56cc4d2aa335d63
Дата опублікування:
25.05.2026 15:20
Опис:
Добрий день Шановний замовник. У Додатоку 2 до тендерної документації не вказано якого виду складування потрібна труба, в бухтах чи у відрізках.
Відповідь:
Добрий день. Труба має бути в бухтах.
Дата відповіді:
26.05.2026 10:01
Відповідь надана
Документ безпека та охорони довкілля
Номер:
9ada3f9828ac4d1f9d35cfeb594d1059
Дата опублікування:
25.05.2026 12:11
Опис:
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, чи достатньо на підтвердження відповідності діючим стандартам та вимогам щодо безпеки та охорони довкілля, сертифіката ISO 14001 (Система екологічного управління)
Відповідь:
Добрий день. Достатньо буде довідки в довільній формі та сертифіката.
Дата відповіді:
26.05.2026 10:03