-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба харчова ПЕ (ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011150-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
810 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d41f6f541f3946ee8815632e0c58fe64
Внутрішній номер закупівлі:
29315916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-011150-a
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348220
-
Адреса:
12411, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Березівка, вулиця Богуславська, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Діана Романівна Прогонова +380931961826 progonova.up.os@i.ua http://berezivsca.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
810 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 15:58 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 15:58 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
01.06.2026 15:34 - 01.06.2026 16:27
Період кваліфікації:
01.06.2026 16:27 - 02.06.2026 14:49
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴810 000.00 Труба харчова ПЕ (ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)