-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби (Коломийське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-007684-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
Завершена
605 413.58
UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 13:55 - 02.06.2026 00:00
Відповідь надана
Позиція 11.
Номер:
db7f0a111cc64bbfac43487ddcedc796
Дата опублікування:
27.05.2026 14:54
Опис:
Просимо уточнити технічні вимоги щодо позиції №11 «Олива трансмісійна Caterpillar TO-4; DANA Powershift Transmission», а саме зазначити необхідний клас в’язкості SAE (наприклад SAE 10W, SAE 30 тощо), оскільки специфікації CAT TO-4 та DANA Powershift допускають різні варіанти в’язкості, що суттєво впливає на підбір продукції та формування цінової пропозиції.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Його буде розглянуто та опрацьовано з відповідним внесенням змін до тендерної документації .
Дата відповіді:
29.05.2026 09:58
Відповідь надана
Позиція 7
Номер:
5f4c50d8738647d4ae12143189848312
Дата опублікування:
27.05.2026 14:48
Опис:
Добрий день!
Просимо надати роз’яснення щодо технічних вимог до позиції 7, а саме одночасного зазначення «мастило комплексне літієве» та відповідності ДСТУ ГОСТ 21150:2019.
Звертаємо увагу, що ДСТУ ГОСТ 21150:2019 регламентує мастило типу Літол-24, яке не відноситься до літієвих комплексних мастил.
У зв’язку з цим просимо уточнити: Замовнику потрібне мастило типу Літол-24 відповідно до ДСТУ ГОСТ 21150:2019, чи саме комплексне літієве мастило, яке не може виготовлятися за ДСТУ ГОСТ 21150:2019.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Його буде розглянуто та опрацьовано з відповідним внесенням змін до тендерної документації .
Дата відповіді:
29.05.2026 09:57