• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби (Коломийське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.

Завершена

605 413.58 UAH без ПДВ
Номер: 7895174475624c9da7a22eb755867496
Внутрішній номер закупівлі: 29312465
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-007684-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Моргун Марія Олегівна 380977514275 mariia.morhun@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 605 413.58 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 13:55 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 13:55 - 05.06.2026 10:00
Аукціон: 08.06.2026 13:17 - 08.06.2026 13:52
Період кваліфікації: 08.06.2026 13:52 - 15.06.2026 15:11
Період завантаження договору: 21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴605 413.58 Мастильні засоби (Коломийське надлісництво)