-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-011306-a
Завершена
4 078 565.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 16:00 - 26.05.2026 00:00
Відповідь надана
ДЦ
Номер:
0979c366ca3148bda1ce6317bb95f021
Дата опублікування:
25.05.2026 23:59
Опис:
Доброго дня. Як проводити розрахунок постанова 1512 чи настанова ?
Відповідь:
Шановний учаснику, розрахунки потрібно проводити у відповідності до норм Постанови № 1512.
Дата відповіді:
26.05.2026 11:41