-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
Оголошено тендер
4 078 565.00
UAH
Номер:
001811e9e2e049338d84e17af273fbee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-013498-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 078 565.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.05.2026 15:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума4 078 565.00 UAH