-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
гойдалки-гнізда з металевим каркасом антивандальні посилені
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-014183-a
Завершена
248 120.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 17:34 - 24.05.2026 00:00
Відповідь надана
уточнення до технічних вимог/усунення дискримінаційних вимог
Номер:
abfd1414258c4ce1a199da76ee501f1e
Дата опублікування:
22.05.2026 10:53
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо звернути увагу, що вимога щодо того, щоб гойдалка «Гніздо» з металевим каркасом містила в конструкції елементи, обтягнуті екранованим пінополіуретаном, є дискримінаційною та такою, що звужує потенційне коло учасників і постачальників. Зазначена вимога фактично орієнтована на продукцію окремих виробників, оскільки значна кількість виробників аналогічного обладнання використовує інші матеріали, зокрема канатне плетіння, яке є широко розповсюдженим, практичним та пристосованим до експлуатації на відкритому повітрі. Крім того, екранований пінополіуретан не є достатньо витривалим до тривалого впливу погодних умов (сонячного випромінювання, опадів, перепадів температур) у порівнянні з канатними матеріалами, які традиційно застосовуються для виготовлення гойдалок та мають належні показники міцності, довговічності та безпечності. У зв’язку з викладеним, просимо внести зміни до технічних характеристик предмета закупівлі та виключити зазначену вимогу або передбачити можливість постачання еквіваленту з не гіршими чи кращими технічними та експлуатаційними показниками.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення. Найближчим часом будуть внесені відповідні зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
22.05.2026 14:22