-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
гойдалки-гнізда з металевим каркасом антивандальні посилені
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-014183-a
Завершена
248 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
816d90b7184f495992e79503307183cb
Внутрішній номер закупівлі:
29274832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-014183-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕКОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351970
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана ВЕЛИЧКО +380993823063 03351970dk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 17:34 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 17:34 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
27.05.2026 13:19 - 27.05.2026 13:48
Період кваліфікації:
27.05.2026 13:48 - 01.06.2026 11:54
Період завантаження договору:
07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 120.00 гойдалки-гнізда з металевим каркасом антивандальні посилені