-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби, шланги для сантехніки
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-013394-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товарів в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки Товарів визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
176 200.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 17:25 - 23.05.2026 00:00
Відповідь надана
Гофра
Номер:
e09569e47f7b4576ab6834cb129d78f6
Дата опублікування:
18.05.2026 17:31
Опис:
Добрий день. Чи розглядає замовник гофру до унітазу довжиною в розтягнутому вигляді 450-550 мм? Дякую
Відповідь:
Вітаємо! Дякуємо за увагу до нашої закупівлі. У відповідь на Ваше звернення повідомляємо наступне. Замовник допускає поставку труби гофрованої для унітазу довжиною в розтягнутому вигляді 450-550 мм за умови, якщо довжина в нерозтягнутому вигляді не більше 250 мм.
Дата відповіді:
19.05.2026 17:27