-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби, шланги для сантехніки
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-013394-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товарів в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки Товарів визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
176 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd44ceafa5ec48749263c928e0872321
Внутрішній номер закупівлі:
29259529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-013394-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Підопригора Тетяна Михайлівна 380979087470 pidopryhora-tm@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 17:25 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 17:25 - 26.05.2026 23:00
Аукціон:
27.05.2026 13:31 - 27.05.2026 14:30
Період кваліфікації:
27.05.2026 14:30 - 29.05.2026 11:25
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 200.00 Труби, шланги для сантехніки