-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-002173-a
Торги не відбулися
37 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 10:09 - 12.05.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо технічної спеціфикації
Номер:
f87cfd1573a74368b06d45016fa20505
Дата опублікування:
08.05.2026 10:08
Опис:
Надайте більш детальну інформацію щодо позиції № 17 Додатку №3 до тендерної документації, а саме: "Стрижня для ручки масляної 0,7 BUROMAX (червона)". До якої саме моделі або типу ручки необхідний стержень?
Відповідь:
Стрижень масляний 0.7 мм 141 мм для BM.8352 Buromax BM.8384, КОЛІР -ЧЕРВОНИЙ
Дата відповіді:
08.05.2026 10:16