• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Торги не відбулися

37 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9520d6f06acf430ab5768dae87a580cd
Внутрішній номер закупівлі: 29144481
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-07-002173-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.05.2026 10:09 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2026 10:09 - 15.05.2026 08:00
Аукціон: з 18.05.2026 12:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 000.00 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)