-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини автомобільні, тракторні, фліпери колісні, камери
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-006294-a
Завершена
5 117 432.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 13:40 - 10.05.2026 00:00
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
0014694f2e584a29908f77eefbc77b09
Дата опублікування:
07.05.2026 15:46
Опис:
Частині була помилка
в найменуванні товару був зазначений розмір Шина автомобільна 215/65R 17
Але в технічній частині зазначено
Шина автомобільна 155/70 R13 , всесезонна. Індекс навантаження: 75. Індекс швидкості:Т.
Сезонність: всесезонна
Та звернути увагу та поз 67
Шина автомобільна 155/70 R13 , всесезонна
Де вимагаються ідентичні характеристики.
Скоріш за все технічні характеристики взяті позиції 69 взяті з позиції 67.
Тому просимо або внести зміни або дозволити покращення.
Заздалегідь дякуємо за розумвння!
Відповідь:
Всі необхідні технічні характеристики визначені Замовником в Додатку 3 до тендерної документації
Дата відповіді:
08.05.2026 16:02
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
e19cb690194a4f699c1278dce9638a2d
Дата опублікування:
07.05.2026 15:43
Опис:
Просимо взяти до уваги документацію без змін, де в технічні
Відповідь:
Не стосується предмету закупівлі
Дата відповіді:
08.05.2026 15:45
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
7a211757295448ebad4acf682b611092
Дата опублікування:
07.05.2026 10:10
Опис:
Шановний замовнику!
Є питання по позиції 69,
Шина автомобільна 215/65R 17
Шина автомобільна, всесезонна. Індекс навантаження: 75. Індекс швидкості:Т.
Сезонність:всесезонна
чи будуть розглядатись покращені технічні харакетрискити?
Оскільки шини Шина автомобільна 215/65R 17 75Т
не існує, є шини з більшими технічними характеристиками.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
08.05.2026 15:43