• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини автомобільні, тракторні, фліпери колісні, камери

Завершена

5 117 432.00 UAH з ПДВ
Номер: 8899c558805640d5866232dc5aefd351
Внутрішній номер закупівлі: 29078886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-006294-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 117 432.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 13:40 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 13:40 - 13.05.2026 10:00
Аукціон: 14.05.2026 14:12 - 14.05.2026 14:41
Період кваліфікації: 14.05.2026 14:41 - 20.05.2026 16:00
Період завантаження договору: 26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 117 432.00 Шини автомобільні, тракторні, фліпери колісні, камери