-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги в галузі обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-009993-a
Завершена
206 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 15:23 - 03.05.2026 00:00
Відповідь надана
сертифікати ISO 9001 та ISO 14001
Номер:
7f1646ad01314d29b1f2904d45adb1e6
Дата опублікування:
30.04.2026 16:27
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати роз’яснення щодо вимоги тендерної документації стосовно наявності у страховика сертифікатів ISO 9001 та ISO 14001.
Чи є наявність зазначених сертифікатів обов’язковою умовою участі у процедурі закупівлі, чи дана вимога носить рекомендаційний характер?
Відповідь:
Шановний Учасник, прямої вимоги до наявності сертифікатів ISO 9001 та ISO 14001 для участі в закупівлях послуги в галузі обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ви просто зазначаєте про їх наявність чи відсутність.
Дата відповіді:
30.04.2026 17:14
Відповідь надана
Невідповідність Законодавству
Номер:
7894851a9e83476fbad3fab42edb9bbc
Дата опублікування:
29.04.2026 09:04
Опис:
Шановний Замовник, звертаємо вашу увагу на роз’яснення НБУ щодо оплати страхової премії при оформлення договорів страхування ОСЦПВ : - ч. 3 статті 11, п.п. 4.3, 4.4 пункту 4 розділу VI Закону № 3720 , встановлено: -страхова премія сплачується в повному обсязі ДО або ПІД ЧАС укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, у тому числі за результатами проведеної процедури закупівлі, має відповідати Закону № 3720. Просимо Вас внести зміни до тендерної документації та до Проекту Договору згідно Закону № 3720, а саме: Передбачити умовами тендерної документації передоплату або оплату в день оформлення договорів страхування ОСЦПВ.
Відповідь:
В своїй діяльності, при складанні договорів ми керуємся ст. 49 Бюджетного кодексу України, де зазначено, що розпорядник бюджетних коштів приймає рішення про оплату товарів, робіт, послуг і дає доручення на здійснення платежу органам Казначейства тільки після отримання таких товарів (робіт, послуг). Зазначаємо, що 5 управління СБ України не є головним розпорядником коштів. Відтак, для здійснення оплати страхової премії, необхідно отримати дозвіл головного розпорядника бюджетних коштів, в нашому випадку Голови Служби безпеки України. Однак і це виключено, оскільки відповідно до затвердженого бюджету на 2026 асигнування на оплату страхових премій не передбачені. І на підставі ч. 2 ст. 47 Бюджетного кодексу України Казначейство України здійснює контроль за відповідністю кошторисів розпорядників бюджетних коштів розпису бюджету, в разі виявлення невідповідності платежу, Казначейство не прийме його до оплати. З огляду на викладене, підстав для внесення змін до договору не вбачається.
Дата відповіді:
29.04.2026 15:53