-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги в галузі обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
206 000.00
UAH
Номер:
9a28bed3610145a390d6c8d7452b87f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-012191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безп
×
-
Код ЄДРПОУ:
20003360
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Лікаря О. Бокаєвського
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безп
×
-
Код ЄДРПОУ:
20003360
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Лікаря О. Бокаєвського
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
206 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги в галузі обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.04.2026 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги в галузі обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.05.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума206 000.00 UAH