-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторні батареї (код ДК 021:2015 31430000-9 «Електричні акумулятори»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-013577-a
Завершена
576 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 16:12 - 27.04.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо кількості підключених паралельно АКБ
Номер:
b4fa8054b9674998845ec17a25522f89
Дата опублікування:
22.04.2026 16:48
Опис:
Шановний Замовнику, Ви закуповуєте 12 АКБ. Напевне, Вас влаштує технічна характеристика до 15 АКБ, які можуть бути підключені паралельно, для обладання класу А-бренд? Дякую
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику! Вся інформація стосовно технічних вимог щодо предмета закупівлі викладена у Додатку 1 Тендерної документації.
Дата відповіді:
23.04.2026 14:51